Den krásy MARY KAY

Už podruhé přijede do Saunového ráje vizážistka Mary Kay. V recepci budete mít možnost zdarma využít nabídky kosmetického poradenství a nechat se zdarma nalíčit. Zároveň můžete koupit výrobky této vynikající kosmetiky.

KDY?

V úterý 24.dubna 2012 od 12.00 do 19.00 hodin.

Nechte se hýčkat, buďte krásní a spokojení.
Těšíme se na Vás

p.s. můžete si líčení předem objednat na určitou hodinu.

Ostatní články v této kategorii

Letní otevírací doba

Saunové ceremoniály

Hledáme masérku a saunérku

Saunování dětí každé první úterý v měsíci

Týden saunování 2015

Výsledky velikonoční soutěže 2015

8.listopadu 2015 - přehlídka saunových ceremoniálů

VALENTÝNSKÁ NOC 14.2.2015

Září v saunovém ráji

Letní saunováníKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto