EGYPTSKÝ VÍKEND

Faraon_orez

V sobotu 5. listopadu a v neděli 6. listopadu 2016 proběhl v Saunovém ráji Egyptský víkend. Saunové ceremoniály byly s egyptskou tematikou a poprvé jsme nabídli pravé EGYPTSKÉ MASÁŽE od rodilého Egypťana.

Na Egyptský víkend reagovala také Česká televize a ve svém pořadu TamTam uvedla upoutávku na naši akci a na celý týden saunování. Pusťte si vtipný pořad, který nás moc potěšil: ZDE


Program ceremoniálů: SOBOTA 5.11.
18.00 – Putování po pyramidách – premiera
19.00 – Egyptský faraon
20.00 – Putování po pyramidách

EGYPTSKÉ MASÁŽE od rodilého Egypťana

Egyptská léčebná masáž ISIS
Při této masáži se pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle. . Kromě preventivní funkce pomáhá řešit akutní i chronické problémy pohybového ústrojí. Terapie Vám uleví při migrénách, bolestech zad a plotének, bolestech kloubů, ischiasu, skolióze … Detoxikuje tělo a podporuje lymfatickou drenáž.
Cena 700 Kč, doba 60 minut.

Sportovní egyptská masáž AŠTORET
Je zaměřena především na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáž doporučujeme před a i po sportovního výkonu. Navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívá k navození celkové duševní i tělesné pohody.
Cena 350 Kč/ 30 min, 525 Kč/ 45 min, 700 Kč/ 60 minut

Rituál královny Kleoparty
Je vysoce harmonizující a relaxační procedura, která se zaměřuje zejména na uvolnění a relaxaci organismu. Vláčné a pomalé tahy prstů a dlaní stimulují krevní oběh, revitalizují jej a díky tomu se škodliviny a toxiny snáze vyplavují z organismu. Speciální techniky pohybů a hmatů působí na hluboko uložené vrstvy svalové tkáně a pomáhají je uvolnit. Procedura tedy působí nejen na organismus, ale je také „elixírem života“ pro naše smysly.
Cena 950 Kč, doba 90 minut

Egyptský víkend jsme pořádali v rámci TÝDNE SAUNOVÁNÍ. Připojujeme se tím k celostátní akci na podporu zdravého saunování, kterou pořádá již po šesté česká asociace saunérů a společnost Rain.

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto