Léčivé konopí

Open-uri20130831-8824-1ooh9ok?1411119348

O léčivých vlastnostech konopí se mluví čím dál více. Důležité jsou jeho protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina pomáhá velmi účinně nejen v případě vážných nemocí, ale také při běžných zdravotních problémech. Přináší úlevu a pomáhá rychlému hojení. Dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.

Obohatili jsme náš sortiment prodávaného zboží o přípravky z léčivého konopí značky ANNABIS. Několik druhů krémů a kosmetických přípravků, které Vám pomohou při problémech s artrózou, osteoporózou, s Vašimi svaly a kožními problémy, ale i křečovými žilami, opary, eventuelně hemeroidy.

Konopnou masáž, kterou Vám v Saunovém ráji mohou udělat zkušené masérky, můžete ještě podpořit doma použitím konopných krémů, gelů a mastí.

Více informací o výrobcích získáte v recepci Saunového ráje a na www.annabis.cz

Ostatní články v této kategorii

Koronavius - OD Pátku 13. ZAVŘENO

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014

SAUNAFEST NA CESTÁCH 22.11.2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto