Letní saunování

Img_3007-1

Mnoho lidí tomu nevěří, ale v létě je saunování velmi příjemné. Přijďte to vyzkoušet a budete mile překvapeni. Už po dvou kolečkách sauny opravdu nebudete cítit ty vysoké teploty, které Vám před vstupem do sauny připadaly nepříjemné a nesnesitelné.

Po ohřátí v sauně se totiž můžete krásně zchladit v ochlazovacím bazénku. V Saunovém ráji je bazének ochlazován na 12-13 °C, což Vám zaručí kvalitní saunování i v teplých dnech.

V sauně si sami řídíte, kolik tepla k sobě pustíte, což venku v letních dnech nemůžete.

Těšíme se na Vás, až se přijdete ochladit do Saunového ráje.

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto