Manufaktura

Manufaktura

Zahájili jsme doplňkový prodej přírodní a originální české kosmetiky značky MANUFAKTURA.


K výrobě této kosmetiky se využívají originální přírodní ingredience – pivo, víno, karlovarská vřídelní sůl, byliny, minerály z Mrtvého moře. V nabídce máme kompletní řadu pivní kosmetiky – olejovou koupel, sprchový gel i šampon, karlovarskou relaxační koupelovou sůl, pečující krémy i odličovací čistící mléko.


Dále můžete u nás zakoupit koupelnové doplňky – hřeben, kartáč, velmi originální drbátko na hlavu a další skvělé výrobky. Zajímavý design vytváří z kosmetiky i krásný dárek.


Dárkový balíček Manufaktura společně se vstupenkou do Saunového Ráje nebo poukázkou na masáž je skvělý vánoční dárek.

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto