MDŽ v sobotu 8.března

V sobotu 8. března dostane každá žena, která navštíví Saunový ráj Holice, jablko, symbol ráje, a to nejen saunového.

V sobotu také všem ženám nabízíme aromatickou masáž se slevou 50,-Kč, tedy za cenu masáže rekondiční.

Protože je kapacita masáží omezena, doporučujeme se na masáž objednat předem, nejlépe telefonicky přímo na recepci – tel. 468 000 401.


Těšíme se na Vaši návštěvu, udělejte si krásnou sobotu.


Návrh na ustanovení tohoto svátku byl přijat na druhé Mezinárodní konferenci socialistických žen v Kodani. Datum 8. března bylo nakonec vybráno na památku ženských nepokojů zaměřených proti válce a bídě v Petrohradu v roce 1917. Ty potom přerostly v únorovou revoluci a vedly k abdikaci cara. V roce 1975 byl Mezinárodní den žen oficiálně uznán Organizací spojených národů a v důsledku toho jej přijaly mnohé národní vlády. U nás se přestal slavit v roce 1990, i když v mnoha zemích stále patří ženám. V letošním roce bylo v parlamentu rozhodnuto, že se do našich kalendářů opět vrátí, takže k němu přistupme tak, jak si zaslouží. Tento den by měl být o úctě, porozumění, pochopení a lásce. Neměl by být jen pouhou přehlídkou díků za odvedenou práci, nebo politováním kvůli těžkým životním podmínkám. Měl by být příležitostí pro výstavy, konference, přednášky a nejrůznější akce. I když 8. březen může mít pro různé lidi odlišný význam, vždy by měl být chápán i jako připomínka boje žen za svobodnější a spravedlivější svět. (citace z článku Ivy Tymrové z roku 2004)

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014

SAUNAFEST NA CESTÁCH 22.11.2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto