Narozeninová párty 9.10.2016 slavíme 5 let

Asc_6986

V neděli 9. října 2016 proběhla v Saunovém ráji mimořádná událost – NAROZENINOVÁ PÁRTY.

V rámci SaunaFestu na cestách předvedli zkušení saunéři z celé ČR saunové show, saunové divadlo i relaxační saunové ceremoniály. Jako doprovodný program se uskutečnily peelingové procedury a soutěž windstorm master o poukázky do ráje.


Celá akce se vydařila a hosté saunéři i návštěvníci si užili krásné odpoledne doplněné o ovocný raut.


Saunové ceremoniály jako součást zážitkového saunování jsou v Saunovém ráji doma již od roku 2014. Saunér, který zvyšuje vlhkost v sauně poléváním rozpálených kamenů vodou, přináší do prohřívány příběhy, hudbu a přírodní vůně.
I narozeninová párty v Saunovém ráji byla provoněná 100% éterickými oleji a návštěvníci zažijí celou řadu jedinečných vystoupení.


SaunaFest na cestách je projekt sloužící k osvětě správného a zdravého saunování. Prezentuje nové saunové umění – zážitkové saunování a dává možnost získat pro tento nový trend další saunové fanoušky. Saunéři, kteří se představují na soutěžích SaunaFestu, a další zkušení saunoví animátoři připravují saunové představení v různých koutech ČR.


Určitě tady SaunaFest nebyl naposledy.
Děkujeme všem za účast a Pavlu Hofrichterovi za dobrou organizaci celé akce.

Ostatní články v této kategorii

Saunové ceremoniály

SILVESTR V RÁJI - 2019

POHÁDKOVÁ SAUNOVÁ NOC

Saunování dětí

Volné pracovní místo - masér/ka

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto