Privátní vířivka

6354_600x480

Již rok je otevřena privátní vířivka – místnost s vířivou vanou.
Rezervujte si ji telefonicky na recepci – tel. 468 000 401. Při rezervaci si můžete objednat misku plnou čerstvého ovoce.

Vana je určena pro dvě osoby a poskytuje možnost strávit příjemné chvíle s partnerem. Osvětlení je designové – podsvíceným onyxovým kamenem. Místnost je ozvučena relaxační hudbou, vana je vybavena chromoterapií.

Každý má svoji čistou pitnou vodu. Během doby pronájmu máte volný vstup do celého wellness.

Vířivku lze pronajmout na 50+15 minut nebo prodloužit vždy o 60 minut. Cena první hodiny je 800,-Kč, prodloužení o 60 minut stojí 600,-Kč.

K dispozici máme dárkové poukázky na vířivku pro dva. Kupte pro své blízké a udělejte jim radost.

Ostatní články v této kategorii

Saunové ceremoniály

SILVESTR V RÁJI - 2019

POHÁDKOVÁ SAUNOVÁ NOC

Saunování dětí

Volné pracovní místo - masér/ka

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto