Saunová noc 30.listopadu 2013

Img_0026

Již počtvrté se uskuteční celorepubliková akce zaměřená na propagaci správného a zdravého saunování. Saunový ráj se připojuje dnes, v sobotu 30.listopadu, SAUNOVOU NOCÍ. Je prodloužená otevírací doba až do 23.30 hod a večer bude obohacen o saunové ceremoniály a o masáže zdarma.

Ceremoniály budou probíhat od 20.00 hodiny každou celou hodinu ve finské sauně.
O masáže se bude během odpoledne a večera losovat. Počet výherců bude omezen volnou kapacitou masérů a maséren.

První losování bude v 15.30 hodin. Bude se losovat o masáž v 17.00 hod. Poté budeme losovat vždy každou celou hodinu. Každý vylosovaný šťastlivec dostane masáž zdarma. Masáž bude v délce 25 minut a můžete si vybrat, zda zvolíte rekondiční nebo aromamasáž.


Naplánujte si dost času, ať si to v Saunovém ráji můžete všechno v klidu prožít.
Těšíme se na Vás.


p.s. při této příležitosti můžete ochutnat naši novinku v nabídce – osvěžující kysané kokteily s jahodou, banánem nebo broskví. Jsou krásně chladivé a k sauně se překvapivě dobře hodí.

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014

SAUNAFEST NA CESTÁCH 22.11.2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto