Saunování dětí

Sauna_deti

Přijďte se svými malými dětmi na dětské saunování v úterý 5.listopdu 2019 do Saunového ráje v Holicích a ukažte jim, jak je saunování příjemné. Dětské saunování malých dětí je v době 16:00-18:00.

Vhodné pro děti od 2 let. Pravidelná návštěva sauny pomůže k posílení imunity Vás i Vašich dětí.

Novinkou je, že můžou přijít i tatínkové s dětmi od 16.hodiny

Ceremoniál pro děti bude v 17:15 a bude trvat asi 10 minut. Pro Vaše děti si ho připravila saunérka Zuzka.

Dětské saunování bude probíhat pravidelně 1x měsíčně až do měsíce května. Vždy to bude první úterý v měsíci 16:00-18:00.

Ostatní články v této kategorii

Halloween 2019

SAUNOVÁ NOC - Pod křídly Fénixe

Českopolská SAUNOVÁ NOC v sobotu 26.října.

SILVESTR V RÁJI - 2019

Saunové ceremoniály

Privátní vířivka

SVATOMARTINSKÉ SAUNOVÁNÍ

Dětské saunování s pohádkou

EGYPTSKÝ VÍKEND

Týden saunování 2015Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto