Saunování dětí

Sauna_deti

Přijďte se svými malými dětmi na dětské saunování v úterý 4.února 2020 do Saunového ráje v Holicích a ukažte jim, jak je saunování příjemné. Dětské saunování malých dětí je v době 16:00-18:00.

Vhodné pro děti od 2 let. Pravidelná návštěva sauny pomůže k posílení imunity Vás i Vašich dětí.

Novinkou je, že můžou přijít i tatínkové s dětmi od 16.hodiny

NOVINKA číslo 2 – DVA DĚTSKÉ CEREMONIÁLY
17:00 – ceremoniál pro malé děti
17:30 – ceremoniál pro děti od 10 let
Ceremoniály si připravila Zuzka a Vaneska

Žádáme rodiče, aby se s dětmi chodili opravdu saunovat. Pro cachtání v bazénech existují jiná zařízení – např Aquapark Pardubice. Je potřeba děti vychovávat k tomu, že v saunách je klid a ticho a do wellness se chodí relaxovat. Jsme přesvědčeni, že i v tomto útlém věku děti umí pochopit rozdíl mezi bazénem a saunou. Děkujeme rodičům, kteří s námi v tomto spolupracují a snaží se udržet při dětském saunování klid.


Dětské saunování bude probíhat pravidelně 1x měsíčně až do měsíce května. Vždy to bude první úterý v měsíci 16:00-18:00.

Ostatní články v této kategorii

Saunové ceremoniály

SILVESTR V RÁJI - 2019

POHÁDKOVÁ SAUNOVÁ NOC

Volné pracovní místo - masér/ka

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto