Saunový ráj Holice již na podzim 2011

Ve Východních Čechách, v městě Holice, započala výstavba nevšedního relaxačního centra. Na podzim letošního roku pro Vás připravujeme saunový ráj s takovým obsahem „atrakcí“, aby byl vhodný pro všechny zájemce o zdravý život. V provozu budou dvě finské sauny – klasická s vysokou teplotou a bio sauna s nižší teplotou, parní solná kabina – pára prosycená solí působí ozdravně na atopický exem a dýchací problémy, parní mentholová kabina – na uvolnění dýchacích cest. Vířivka na uvolnění unavených svalů. Nebude chybět ochlazovací bazének a zážitkové sprchy.
Masážní kabinky jsou samozřejmostí. Na prokrvení nohou slouží kneipovy lázně – dva bazénky se studenou a dva bazénky s teplou vodou. Střídání teploty nohy nádherně prokrví a prohřeje.
Pro odpočinek na závěr bude pro Vás připraveno tepidarium s lehátky nebo odpočívárna pro posezení s přáteli s nabídkou občerstvení.
Těšíme se, že budeme moci přivítat jednotlivce, skupiny i rodiny do nově otevřeného provozu. Další informace Vám na těchto stránkách budeme pravidelně přinášet.

Ostatní články v této kategorii

Koronavius - OD Pátku 13. ZAVŘENO

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014

SAUNAFEST NA CESTÁCH 22.11.2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto