Shiatsu masáž

Shiatsu je dotyková relaxační masáž, jež vychází z principů tradiční čínské medicíny. Jejím cílem je harmonizovat energetický systém člověka pomocí jemných technik.

Je vhodná k uvolnění celého pohybového aparátu, odstranění bolestí svalů i kloubů, fyzického i psychického napětí.

Shiatsu je vhodná i pro těhotné ženy.

Masáž se provádí v orientální masérně na měkké specielní podložce v pohodlném oblečení.

Můžete objednávat na každé pondělí od 12.30hodin v recepci Saunového ráje nebo telefonicky na telefonu 468000401. Velmi doporučujeme.

Masérka: Štěpánka Levínská

Ostatní články v této kategorii

Saunový ceremoniál pro děti

Saunové ceremoniály

Hledáme masérku

Září v saunovém ráji

Letní saunování

Termíny nejbližších saunových ceremoniálů

Letní otevírací doba

Výsledky velikonoční soutěže

Saunové ceremoniály únor - březen 2015

Saunování dětí každé první úterý v měsíci.Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto