Valentýnské ceremoniály - otevřeno do 23.00

Valentyn2

Přijměte, prosím, pozvání na pátek 14. února – svátek svatého Valentýna – do Saunového ráje v Holicích. Na tento den jsme Vám připravili zpestření saunování a prodloužili jsme otevírací dobu, abyste si mohli udělat krásné odpoledne a oslavit tak svátek zamilovaných.


Otevřeno bude do 23.00 hodin a během večera se můžete zúčastnit ve finské sauně valentýnských saunových ceremoniálů. Předběžně máme v plánu ceremoniály na 19.00, 20.00 a 21.00 hod. Další ceremoniál závisí na Vašem zájmu a domluvě se saunérkou.


Také si můžete objednat partnerské DUO masáže – tedy dvě masáže současně. Budou masírovat vynikající maséři Lucka a Kamil, kteří se už na Vás těší.
Jako bonus a dáreček k DUO masáži dostane každý pár lahvičku Bohemia sekt 0,375l zdarma. Šampaňské si můžete vypít u nás – třeba i ve vířivce – nebo odnést domů.(Platí pouze pro masáže hrazené hotově, nikoliv pro masáže na poukázky)
Masáže si objednávejte v recepci nebo telefonicky na tel. 468 000 401. Volné termíny jsou mezi 15.00 – 22.00 hod.


A ještě jeden TIP: V případě, že nebudete mít čas přijít k nám na Valentýna relaxovat, můžete koupit své partnerce nebo partnerovi jako dárek poukázku na masáž nebo vstupenku do ráje.


Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ostatní články v této kategorii

SAUNOVÁ NOC - Plesová sezóna

Saunové ceremoniály

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto