Valentýnské saunování

Open-uri20130831-8824-1vgxn2o?1411119343

Každý partnerský pár, který přijde ve čtvrtek 14.února do Saunového ráje v Holicích, dostane k dvouhodinovému vstupu zdarma lahvičku Bohemia sekt 0,375ml.
Můžete si ji vypít ve vířivce nebo v odpočívárně, případně odnést domů. Zároveň prodlužujeme tento večer otevírací dobu do 22 hodin.

Také můžete využít nabídky duo masáží, zatím je ještě možnost se na tento den objednat.


Valentýnskou akci jsme pro Vás připravili, podobně jako vloni, abychom Vám zpříjemnili tento svátek zamilovaných.
Přijďte včas, abyste mohli vybírat ze tří druhů sektu a také proto, že šampaňské rozdáváme, dokud nedojdou zásoby. Ale nebojte se, nakoupíme lahviček dost.

Těší se na Vás Saunový ráj Holice

Ostatní články v této kategorii

Halloween 2019

SAUNOVÁ NOC - Pod křídly Fénixe

Českopolská SAUNOVÁ NOC v sobotu 26.října.

SILVESTR V RÁJI - 2019

Saunové ceremoniály

Saunování dětí

Privátní vířivka

SVATOMARTINSKÉ SAUNOVÁNÍ

Dětské saunování s pohádkou

EGYPTSKÝ VÍKENDKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto