Velikonoční svátky

Vanoce

Dobrý den vážení příznivci saunování

Dnes začínají zeleným čtvrtkem velikonoční svátky a my Vám přejeme jejich příjemné prožití. Přijďte si Velikonoce užít do Sanového ráje a relaxovat v příjemné atmosféře našeho wellness.

Letos neplánujeme žádnou velikonoční akci jako v minulých letech. Plánujeme pro Vás ale krásné velikonoční ceremoniály pod vedením našeho nového saunéra Přemka. Připravil si je pro Vás na Velikonoční pondělí 17.4. od 18.00, 19.00 a 20.00 hod. Věříme, že si je nenecháte ujít a budou se Vám líbit.

Omluvte, prosím, nepatřičnou fotografii u článku. Potkaly nás technické problémy. Snad se podaří odstranit. :-)

Ostatní články v této kategorii

Halloween 2019

SAUNOVÁ NOC - Pod křídly Fénixe

Českopolská SAUNOVÁ NOC v sobotu 26.října.

SILVESTR V RÁJI - 2019

Saunové ceremoniály

Saunování dětí

Privátní vířivka

SVATOMARTINSKÉ SAUNOVÁNÍ

Dětské saunování s pohádkou

EGYPTSKÝ VÍKENDKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto