VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ

Velikono%c4%8dn%c3%ad_sout%c4%9b%c5%be

Opět jsme letos vyhlásili velikonoční soutěž o nejkrásnější vajíčko.
Za zdobené vajíčko jste dostali POUKAZ 1+1 ZDARMA* a za nejkrásnější vajíčko dostala vítězka POUKAZ NA 3HOD do Saunového ráje.

A dnes už soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko má vítěze.

Ve wellnessu byl tentokrát klid a pohoda, protože venku bylo krásně a svědčí o tom i počet vajíček, kterých jsme vybrali letos pouze 31.

Porota byla složena z deseti pracovníků Saunového ráje, kdy každý vybral několik svých favoritů. Nejvíc hlasů dostalo vajíčko paní Evy Čepelkové, která vyhrává poukaz do ráje na 3 hodiny.

Blahopřejeme vítězce a děkujeme všem za krásná vajíčka, která nás potěšila. Hlasování nás bavilo a tak to má být.

Ostatní články v této kategorii

Koronavius - OD Pátku 13. ZAVŘENO

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014

Velikonoční saunování 2014

Slavnostní otevření ceremoniální sauny

Silvestr v ráji 2014

SAUNAFEST NA CESTÁCH 22.11.2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto