Změna návštěvního řádu

Od 21.ledna jsme změnili v návštěvním řádu ustanovení, které zakazuje používání krémů, medu, peelingu a jiných podobných přípravků v prostoru wellness. Zákaz byl už v původním návštěvním řádu, nyní je stanovena pokuta 500,-Kč za vnášení těchto přípravků za dveře šatny a je povoleno použití pouze v šatně před odchodem z wellness.

Toto zpřísnění zdůvodňujeme tím, že nemáme kapacity na větší úklid během provozu ani na tak náročný úklid, jako je drbání medu z dřevěných pryčen sauny, po provozu. Chceme, aby vybavení saun co nejdéle vypadalo jako nové a aby byla zachována maximální hygiena při saunování.

Děkujeme Vám za pochopení.

Ostatní články v této kategorii

Saunové ceremoniály

SILVESTR V RÁJI - 2019

POHÁDKOVÁ SAUNOVÁ NOC

Saunování dětí

Volné pracovní místo - masér/ka

Druhé narozeniny

Saunová noc 30.listopadu 2013

Vánoční otevírací doba 2013

MDŽ v sobotu 8.března

Saunový ráj na Saunafestu 2014Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto