BIO SAUNA

Open-uri20130831-8824-1vnae8l?1411119320

Vstupte do magie barevných světel a čarokrásných snů. Tato hra světelných spekter harmonizuje vaši mysl a unáší vás přímo do říše fantazie, ve které je úplně všechno dovolené…Bio sauna s chromoterapií je suchá sauna s teplotou 60-70 °C zvlhčovaná na vlhkost 30-35%. Je vhodná pro návštěvníky, kterým nedělají dobře extrémně vysoké teploty, pro začínající saunaře a pro děti.
Na třech různě vysokých lavicích si můžete najít místo s tou správnou teplotou pro Vás.
Biosauna je doplněna chromoterapií – svítidlo s měnícími se barvami pro harmonizaci duše, tedy psychiky. A protože je s psychikou spojena i somatická, tedy tělesná stránka člověka, lze chromoterapií ovlivňovat i některé fyzické faktory.

Doporučená délka pobytu 15-20 minut.
Používáme bez oděvu, pod celé tělo saunovací podložku.

Ostatní články v této kategorii

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto