CEREMONIÁLNÍ SAUNA

Dsc_7020

Nechte se vábit plameny pekelné říše a spálit žárem,který vás láká. Oheň a žár vám dodá sílu a ochrání před vším nebezpečenstvím. A bude-li nesnesitelný,honem se ochlaďte pro nádherný pocit uvolnění.

Ceremoniální sauna je stejně jako finská sauna klasikou pro všechny saunaře. V teplotě 90-100 °C se tělo začne silně okysličovat, dojde k rozšiřování kožních pórů a cév. Zlepší se dýchání kůže a ta je potom vláčnější a svěžejší. Při následném prudkém zchlazení se z kůže vyplaví škodlivé látky, tuk a nečistoty.

V ceremoniální sauně se provádějí saunové ceremoniály. Jsou nepravidelné a časy, kdy probíhají, najdete v aktualitách nebo na aplikaci pro mobilní zařízení.

SAUNOVÝ CEREMONIÁL je saunové divadlo, kdy saunér provoní saunu vonnou esencí (používáme esenciální oleje) a rozvíří vzduch ručníkem nebo jinou pomůckou. Trvá asi 10 minut, hraje při něm hudba a saunér má kostým podle tématu ceremoniálu. Někdy je ceremoniál s peelingem nebo občerstvením.
Návštěvník se má na co dívat a vydrží v sauně déle. Když se pak důkladně ochladí, má velmi příjemný pocit.

Vlhkost vzduchu je 10-15%. Teplota: 90-100°C. Doporučená délka pobytu 10-15 min.
Do sauny se chodí bez oděvu a pod celé tělo (včetně chodidel) se používá saunovací podložka.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto