FINSKÁ SAUNA

Open-uri20130831-8824-s8gr3o?1411119320

Přibližte se ohnivé energii a nechte své tělo prosytit životodárným léčivým teplem, prodýchat ohnivým žárem nového zrození. Odevzdejte zde vše, co škodí vašemu tělu, jako jsou toxiny, tuky, stres. Načerpejte si zde pohár nové síly odolávat nemocem těla i duše.


Suchá finská sauna je klasikou pro všechny saunaře. V teplotě 90-100 °C se tělo začne silně okysličovat, dojde k rozšiřování kožních pórů a cév. Zlepší se dýchání kůže a ta je potom vláčnější a svěžejší. Při následném prudkém zchlazení se z kůže vyplaví škodlivé látky, tuk a nečistoty.

Pravidelné návštěvy sauny zvyšují odolnost organismu proti běžným infekcím horních cest dýchacích. Pomáhá udržovat pružné cévy a příznivě působí na srdeční soustavu. Sauna odstraňuje stresy každodenního života. Má prokazatelně blahodárné účinky na psychiku člověka a regeneraci celého organismu včetně svalstva. Je také nesmírně prospěšná jako prevence vůči alergiím.

Naše finská sauna má tři lavice v různých výškách, aby si každý našel teplotu, která je mu příjemná.
Vlhkost vzduchu je 10-15%. Teplota: 90-100°C. Doporučená délka pobytu 10-15 min.
Do sauny se chodí bez oděvu a pod celé tělo (včetně chodidel) se používá saunovací podložka.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽEKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto