FRIGIDARIUM

Open-uri20130831-8824-1fdwbw7?1411119321

Vstupte do země ledových krystalů…Po předchozím pobytu ve slunečním království se zde budete cítit opravdu jako v říši „Ledové královny“, kde na vás z nebe padají kusy pravé ledové tříště. Zde se vaše rozpálená těla dočkají úlevy v podobě chladné vody v bazénku, nebo vědra s ledovou vodou. Podle libosti se také můžete potírat krystaly ledu, které vám báječně tají pod rukama…A to je kouzlo: vy necítíte ten chlad! Pokud ano…tak zas rychle do ohnivého království.


Frigidarium je místnost s nižší teplotou, sloužící k ochlazení těla po prohřátí v saunách. Je zde ochlazovací bazének s teplotou vody 10-12 °C, ochlazovací sprcha se studenou vodou, vědro odvahy a ledová kašna s ledovou tříští, kterou si při ochlazování potíráte tělo.
Pro odpočinek slouží dřevěná třípatrová lavice, kde si můžete lehnout i sednout.
Pobyt zde se doporučuje podle potřeby. Při ochlazovacím procesu byste neměli cítit pocit zimy.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto