BYLINNÁ INHALACE

Open-uri20130831-8824-ohm4ck?1411119349

Vstupte a nechte se obklopit léčivou vůní bylin. Usedněte do hřejivého lůna královny vůní a popusťte uzdu své fantazii. Za zvuků relaxační hudby se ocitnete v pohádce, kde bylinkové víly vyléčí vaši duši i vaše tělo.


Bylinná inhalace (herbal bath) je vyhřátá na 45-50°C a zvlhčována na 65% vlhkosti. Čerstvé bylinky jsou v nádobě nad saunovými kamny a jejich vůně se rozptýlí do prostoru.
Používáme jednodruhové byliny – meduňku, mátu, šalvěj, šantu kočičí, levanduli a různé druhy bazalky – vypěstované na vlastní zahrádce.
Léčivé účinky bylin jsou umocněné teplem a vlhkem a způsobí nenásilně Vaše uvolnění a pohodu.
Posezení je na vyhřátých ergonomicky tvarovaných sedadlech s podnožníky.


Můžete sami zvolit, zda chcete sedět nazí a lépe cítit teplo ze sedadel (v tom případě opláchněte sprchou sedadla) nebo tělo podložit sarongem.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto