KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

Open-uri20130831-8824-sx9lef?1411119321

Střídavě chodíme „živou“ a „mrtvou“ vodou po oblázcích a tímto kouzlem docílíme skvělého prokrvení nohou. Pevně se chyťte madla, budete se lehkostí vznášet.

Jakmile dosedneme na lávku, okamžitě v potoce zabublá voda a bude vám příjemně masírovat chodidla. Pravý balzám pro vaše nohy!KNEIPPŮV CHODNÍK

Čtyři bazénky s rozdílnými teplotami vody vyložené oblázky. Střídavě přešlapujete z teplého bazénku do studeného a naopak. Oblázky na dně masírují reflexní body na chodidlech a střídání teplot má za účinek nádherné prohřátí nohou. Nohy se prokrví, což má příznivý vliv na pružnost cév a pružnost achilovky.
Kneipův chodník nemá žádné zdravotní omezení a je vhodný pro osoby všech věkových kategorií.
Teplá voda se ohřívá na 40°C, studená voda má teplotu okolo 15°C.

BROUZDALIŠTĚ

Jedinečnost Saunového ráje podtrhuje brouzdaliště s perličkou na masáž chodidel. Po dosednutí na lavici Vás budou jemné bublinky vzduchu masírovat a Vy můžete vnímat, jak odchází únava z nohou. Vhodné po náročném dni nebo po sportovním výkonu.
Brouzdaliště teplé 32 °C jistě také ocení děti ke svým hrátkám.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto