MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

Open-uri20130831-8824-1jql4iq?1411119321

Vstupte do zeleného příšeří exotického eukalyptu a mentolové svěžesti, abyste získali úlevné pročištění dýchacích cest a uvolnění mysli v závrati větrového opojení.


Parní sauna s teplotou 43-45°C, vlhkost 100%. Vzduch je prosycen vůní mentholu a eukalyptu, který uvolňuje a pročišťuje horní cesty dýchací. Je vhodné tuto saunu navštívit i při začínající rýmě nebo nachlazení, nebo naopak na doléčení nemocí dýchacích cest-
Doporučená délka pobytu 10-20 minut.
Vstupujeme bez oděvu a osušky, k očištění sedaček jsou k dispozici vodní hadice.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

PARNÍ SOLNÁ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto