PARNÍ SOLNÁ KABINA

Open-uri20130831-8824-1jyaqb?1411119320

Vstupte do mystických hlubin solného zrcadlení a nechte se unášet vlnami všech oceánů s vědomím, jak zázračně působí sůl na váš organismus. Pobyt v solném království lze přirovnat k pobytu u moře. Je to léčivý balzám na dýchací ústrojí, atopický ekzém i jiné kožní problémy. Třete si tělo solí a domů půjdete jako vyměněni, s novou kůží.


Horký vlhký vzduch prosycený solí je balzámem nejen pro dýchací cesty, ale také pro kůži. Blahodárně působí proti atopickému ekzému, astma a infekcím horních cest dýchacích. Má podobné účinky jako pobyt u moře. Je příhodné pobyt v solné parní kabině spojit se solným peelingem celého těla. Po takové relaxaci nemůžete odcházet domů s lepším pocitem.
Teplota v parní kabině 43-46°C, vlhkost 100%. Doporučená délka pobytu 10-15 minut. Do parní kabiny chodíme bez oděvu a osušky. K očištění sedaček slouží vodní hadice.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

VÍŘIVÝ BAZÉN

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto