VÍŘIVÝ BAZÉN

Open-uri20130831-8824-1txkhqq?1411119321

Nastavte své tělo vířivým proudům a odpoutejte se od reality…Nechte se unášet v houpavé vodní náruči do světa snění a dokonalé volnosti.


Oblíbený hydromasážní vířivý bazén s teplotou vody 34-36°C slouží k uvolnění svalového napětí, vylaďuje metabolismus a odstraňuje stres. Pobyt ve vířivce také vyrovnává krevní tlak, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém.
Hydromasáž probíhá pomocí vodních trysek nepravidelně umístěných v opěradle bazénu. Necháváte trysky masírovat tělo tak, jak je Vám to příjemné a tím si regulujete intenzitu masáže.
Vodní víření je způsobeno vzduchovými bublinkami vycházejícími ze sedáků lavice. Jemně masíruje Vaše tělo a tonizuje pokožku.
Do vířivého bazénu je vstup bez plavek, protože celý provoz wellness Saunový ráj je bezplavkový.
Doporučená doba pobytu max 30 minut.

Ostatní články v této kategorii

BIO SAUNA

CEREMONIÁLNÍ SAUNA

BYLINNÁ INHALACE

MENTOLOVÁ PARNÍ KABINA

PARNÍ SOLNÁ KABINA

FRIGIDARIUM

KNEIPPŮV CHODNÍK A BROUZDALIŠTĚ

ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

MASÁŽE

ODPOČÍVÁRNAKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto