Musíme si vstup do Saunového ráje předem rezervovat?
Nikoliv, vstup do prostoru saunového světa se nerezervuje. Máme sauny natopené po celou otevírací dobu a můžete přijet kdykoliv bez předchozí rezervace. Hlavně dejte pozor na úterní vyhrazenou saunu pro ženy do 17hodin.


Můžeme si u Vás rezervovat vířivku nebo saunu privátně?
Od roku 2017 máme oddělenou místnost s privátní vířivkou. Na recepci lze domluvit pronájem. V místnosti je vířivá vana pro dva, lůžko a stolek s židličkami, vše je vybudováno z masivního starého dřeva.


Za jakých podmínek si můžeme pronajmout celý prostor Saunového ráje?
Saunový ráj lze pronajmout kdykoliv po zavírací době, t.j. od 21 hodin. Pokud chcete pronájem v dřívějších hodinách, pak je to možné ve dnech pondělí – čtvrtek do 16.hodiny. Rezervovat a zaplatit to potřebujeme alespoň 3 týdny předem, abychom dali včas ostatním návštěvníkům sauny na vědomí, že v tu dobu pro ně bude wellness uzavřeno.
Cena pronájmu je 3000,-Kč / hodinu po zavírací době a 4000,-Kč /hodinu během otevírací doby.


Kdy je vhodné přijet do Saunového ráje, abychom tam měli největší klid a soukromí?
Každý den je volněji přes den a sauna se začíná více zaplňovat okolo 17.hodiny. Pokud můžete pouze takto navečer, pak využijte pondělí nebo úterý, to jsou dny, kdy chodí nejméně lidí. V článku “otevírací doba” na internetu najdete graf návštěvnosti, kde je uvedená průměrná návštěvnost za poslední tři týdny a kde si můžete informativně zjistit, jak to s návštěvností vypadá.


Kdy je vhodné jít na masáž?
Spojení saunování a masáže je pro masírovaného velmi vhodné. Nejlepší je jít na masáž po saunování. Tělo je krásně zklidněné, svaly uvolněné a nahřáté, což zaručuje krásný prožitek a výraznější účinek masáže. Masáž, prosím, objednávejte zhruba 1 týden dopředu, ale můžete mít i štěstí a když bude volno, dostanete masáž i bez objednání.


Co potřebujeme s sebou?
Nepotřebujete s sebou nosit nic. Saunovací sarong, který používáte jako saunovací podložku, dostanete zdarma. Pokud chcete ručník nebo osušku, můžete si je zapůjčit za malý poplatek. Mýdlo ve sprchách je k dispozici.


Můžeme u Vás platit benefičními poukázkami nebo platební kartou?
K platbě přijímáme poukázky SODEXO – flexi pasy, dárkové pasy a relax pasy, dále UNIŠEK a UNIŠEK+ a TICKET Benefit multi od společnosti Edenred CZ s.r.o.
Dále je možné objednat vstup do sauny nebo masáž přes BENEFIT PLUS.
Také lze platit platebními kartami VISA, MASTERCARD, VISA ELEKTRON.
Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto