Zpracování osobních údajů klientů v Saunovém ráji – dle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ( GDPR)
Správce údajů: Ing. Hana Platenková, IČO: 42925266, majitelka firmy


Za účelem zajištění provozu wellness centra Saunový ráj jsme nuceni pracovat s osobními údaji klientů v těchto případech:


1) MASÁŽE
Při objednání termínu masáže klient uvádí jméno a telefonní číslo. Na uvedené telefonní číslo odesíláme v některých případech 24 hodin předem sms upozorňující na termín masáže. U zákazníků, kteří chodí na masáže, vedeme kartu s historii masáží a s informací, u kterého maséra byli, abychom jim tuto informaci mohli při následném objednávání poskytnout. Založení této evidence je vždy s klientem odsouhlaseno předem. Informace o klientech, kteří déle než 24 měsíců masáž nerezervovali, nejsou v systému nadále uchovány.
K datům má přístup správce, recepční a maséři. Jsou uložena v počítači a chráněna přístupovými hesly uživatelů programu a běžnými softwarovými prostředky.


2) NEWSLETTER
Zákazníkům, kteří se přihlásili k odběru, rozesíláme nepravidelně newsletter – zprávy s aktualitami. Pro tento účel evidujeme jejich e-mailové adresy bez propojení s jejich jménem nebo telefonním číslem. Z odběru newsletteru se může kdykoliv odběratel odhlásit pomocí e-mailové zprávy.


3) ZÁKAZNICKÉ KARTY
u klientů, kteří mají zákaznickou kartičku, evidujeme jejich jméno a telefonní číslo. U zákaznických karet je evidována historie finančních pohybů – dobití karty a čerpání. K telefonnímu číslu a k pohybům má přístup pouze správce, nikoliv zaměstnanci. Každý klient má přístup k historii pohybů chráněný heslem (PIN).


4) ESHOP
Prodej dárkových poukázek probíhá mimo jiné i přes eshop – webovou stránku. Zákazník uvádí adresu, na kterou poukázky odesíláme, svůj e-mail a telefonní číslo. Telefonní číslo není povinný údaj. Uvedená adresa je adresou fakturační a uchovává se po dobu zákonné archivace účetnictví.
Propojení s telefonním číslem a e-mailovou adresou zůstává pouze v aplikaci, kde vystavujeme poukázky, a to po dobu platnosti poukázky. K těmto datům má přístup správce a recepční, k fakturačním adresám také účetní firmy


Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:**
1) požadovat od nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
2) požadovat výmaz osobních údajů, které nemusíme ze zákonných důvodů uchovávat
3) v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto