NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Ajurveda

Ájurvédská celotělová masáž – ABHYANGA
je středně intenzivní olejová celotělová masáž se silně regeneračními účinky.

Ájurvédká masáž je založena na individuálním přístupu ke klientovi. Podle tělesného typu klienta, jeho zdravotního stavu a jeho aktuální specifických potřeb přistoupí masér k výběru masážního oleje a dalších esenciálních olejů, které použije při masáži. Takto vybrané oleje působí nejen na pokožku, ale i na celý organismus. Pomáhají doplnit chybějící životní energii v těle a spolu s jemnými tahy maséra a jeho vědomou prací s energií uvolnit a harmonizovat celé tělo.

Při celotělové ájurvédské masáži se masér věnuje každé části těla tak, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle.

Jemná technika ájurvédských masážních tahů Vás dokáže prostřednictvím teplého, pro Vás speciálně připraveného oleje, přivést do klidu, uvolnění hlavy a myšlenek a následně do hluboké relaxace. Masáž je velmi uvolňující, příjemná, regenerační, neřeší lokální svalové problémy. Ajurvédská masáž řeší tělo a bytost jako celek.

Účinky: prokrvení, zklidnění mysli, detoxikace a zvýšení imunity. Uvolnění zatuhlých svalů a zmírnění bolesti svalů i kloubů. Ájurvédskou masáží můžete dosáhnout také kvalitnějšího spánku či lepší činnosti orgánů.

Dobře provedená ABHYANGA Vám poskytne neopakovatelný zážitek pro Vaše tělo i duši.

Doba trvání masáže: 120 minut.

Ostatní články v této kategorii

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto