Breussova masáž

Open-uri20130831-15450-50cuve?1411119331

Breussova masáž je jediná masáž, která se povádí přímo na páteři. Velmi jemná, uklidňující a příjemná masáž se provádí pomocí třezalkového oleje v BIO kvalitě. Olej se nasaje do meziobratlových plotének, tím dochází k jejich regeneraci a uvolnění nervů, které páteřní oblastí procházejí. Úkolem masáže je vytvořit prostor mezi obratly, tzn. roztažení plotének. Pomocí oleje pak ploténky “nabobtnají” a plní tak lépe svoji funkci.
Tato vyřeší široké spektrum zdravotních potíží včetně akutní bolesti zad a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.
Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. To umožní, že třezalkový olej proniká ještě hlouběji do páteře. Tato část masáže je silně uklidňující.
Breussova masáž pochází od Rudolfa Breusse, rakouského léčitele, který je u nás znám 42 denní léčebnou kůrou proti rakovině. Podle Rudolfa Breusse neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují. Ploténka je vlastně porézní houba a z 90% je složená z vody. K dobré funkci potřebuje nejen vodu (což znamená dodržování pitného režimu), ale také výživu. Ploténky se regenerují v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná.

Kontraindikace:
alergie na třezalkový olej
zvýšená fotosenzibilita – přecitlivělost pokožky na paprsky slunce
v den ošetření se důrazně nedoporučuje vystavovat se slunci

Doba trvání masáže: 30 minut

Ostatní články v této kategorii

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto