Čokoládová masáž

Open-uri20130831-15450-nhk6c2?1411119329

Masáž čokoládou – perla Amazonie – je wellness rituál, který nejen navozuje dobrou náladu, ale také pomáhá proti celulitidě a omlazuje pokožku.

Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty působící proti volným radikálům a tím zpomaluje stárnutí. Theobromin, obsažený v kakau, v mozku stimuluje tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotonin (hormon štěstí). Theobromin se chová podobně jako kofein – zvyšuje prokrvení kůže a tím aktivuje látkovou výměnu. Dále čokoláda obsahuje vitamíny, minerály a aminokyseliny, které zlepšují imunitu a urychlují obnovu buněk. Masáž podporuje detoxikaci, vyhlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Na masáž používáme nejkvalitnější kosmetiku zn. Janssen. Po omytí a tonizaci těla začíná ošetření nejprve čokoládovým peelingem s kakaovými boby – harmonizující a obrušující prášek, který odstraní zbytky zrohovatělé kůže. Následuje masáž horkou čokoládou a krémový zábal s kakaem, který zanechává na kůži sametově jemný povrch, kůže je vláčná a hedvábná. Kde je třeba, použijeme masku (zábal) prohřívací, abychom odstranili tukové vrstvy a působili proti celulitidě. Maska obsahuje oxid magnézia, který prohřívá a zrychluje mikrocirkulaci.
Na závěr Vaše tělo ošetříme tělovým mlékem s čokoládou a kakaovou vůní. Příjemně doplňuje celkový čokoládový rituál, harmonizuje a uvolňuje zároveň. Domů odcházíte provoněni čokoládou. Čtvereček čokolády do úst jen završí krásný zážitek jako třešnička na dortu.

Kontraindikace:
Masáž není vhodná při infekčních a zánětlivých onemocněních, onemocněních kůže a ekzémech, při alergii na čokoládu. Nedoporučuje se v těhotenství.

Doba trvání masáže:
60 minut – masáž zad
120 minut – masáž celého těla

Ostatní články v této kategorii

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masáž

Reflexní masáž plosek nohou

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Havajská masáž LOMI-LOMI

Marocká omlazující masáž

Aromatická masáž

Těhotenská masáž

Konopná masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto