Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny

Open-uri20130831-15450-1qbycdl?1411119334

Tato metoda je v posledních letech nejvyhledávanějším doplňkem kosmetické péče. Nahřáté kameny uvolňují zatuhlé obličejové svalstvo. Díky tomu se z obličeje odplaví odpadní látky a toxiny způsobující tvorbu vrásek a urychlující proces stárnutí. Masáží se pleť regeneruje, zbavuje únavy a napětí.

Masírujeme dekolt a obličej.

Doba trvání masáže: 45 minut

Tato masáž je dočasně vyřazena z naší nabídky.

Ostatní články v této kategorii

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masáž

Čokoládová masáž

Reflexní masáž plosek nohou

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Havajská masáž LOMI-LOMI

Marocká omlazující masáž

Aromatická masáž

Těhotenská masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto