Manuální lifting obličeje

Open-uri20130831-15450-7q6duq?1411119327

Manuální lifting obličeje je nová a velmi účinná technika masáže obličeje používaná nejen v kosmetice. Masáží se výrazně vyhlazují vrásky a kontury. Aktivací výživy a zvýšením napětí kůže likviduje vrásky vzniklé únavou. Prokrvením pokožky dochází k povzbuzení krevního oběhu a tím k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Působením na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Během ošetření je třeba absolutního klidu. Mimické svaly mají být uvolněné, oči zavřené. Po liftingu ucítíte blahodárný pocit klidu a uvolnění, budete se cítit krásně odpočati.
Aby byl účinek liftingu trvalý, měl by se provádět pravidelně. Dopoučuje se 8 až 10 ošetření v intervalu 1-2x týdně a poté jednou za tři týdny pro udržení účinku.

Kontraindikace:
Tato masáž se nedoporučuje u infekčních a zánětlivých onemocněních, onemocněních kůže, lupence, zánětu obličejového nervu. Při popraskaných žilkách, poruchách štítné žlázy a lymfatického systému.

Doba trvání liftingu: 60 minut

Ostatní články v této kategorii

Anticelulitidová masáž

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto