Marocká omlazující masáž

Open-uri20130831-15450-ba67qg?1411119335

Marocká omlazující masáž je zcela výjimečná svojí jemností, vůní a osvěžujícím účinkem. Provádí se pomocí velmi vzácného arganového oleje smíchaného s vonnými emulzemi a dodává tělu neskutečné množství energie. Neobvyklou masážní technikou se jemnými hladivými tahy vtírá olej s teplou vodou do pokožky celého těla od konečků prstů až po obličej.
Tato relaxační masáž uvolňujue svalové napětí, bloky na energetických drahách, emoční napětí a povzbuzuje lymfatický i nervový systém.
Arganový olej má silné ozdravující účinky. Získává se z ořechů stromu Argánie trnité, který roste pouze v Maroku.
Účinky arganového oleje:

  • Působí blahodárně na klouby při artroze a jiných problémech. Zpomaluje totiž degenerativní procesy v dlouhých kostech.
  • Je to přípravek proti stárnutí, předchází svalovému ochabnutí způsobené věkem.
  • Posiluje nehty a vlasy
  • léčí onemocnění kůže – ekzémy a lupénku
  • zpomaluje proces nemocí, jako je Parkinson, Bechtěrev
  • učinkuje proti kornatění cév a tepen, nemoci srdce
  • snižuje riziko tvorby rakoviny

Ostatní články v této kategorii

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto