Masáž proti bolesti zad

Open-uri20130831-8824-1ipsqlv?1411119351

Masáž proti bolesti zad je kombinace nejúčinnéjších technik masírování, které mají za následek zmírnění nebo odstranění bolesti zad.
Jedná se o techniku breussova masáž + reflexní terapie + rekondiční masáž.

Rekondiční masáž zahřeje a rozmasíruje svaly. Tlakem na reflexní body zad a nohou docílíme uvolnění zablokovaných a přetížených partií a stimulujeme činnosti vnitřních orgánů. Na závěr jemnou a klidnou breussovou masáží regenerujeme meziobratlové ploténky.
Masáží proti bolesti zad dojde nejen k uvolnění svalů, ale i k uklidnění Vaší mysli a navození dobré nálady.


Kontraindikace:
Masáž není vhodná při infekčních a zánětlivých onemocněních, onemocněních kůže, po transplantaci orgánů a po operacích. Dále se nedoporučuje při artritidě, při poruchách činnosti štítné žlázy, při trombózách žil. Nedoporučuje se osobám trpícím vysokým krevním tlakem, cukrovkou, epilepsií a také v těhotenství a při alergii na třezalkový olej.


Doba trvání masáže:
60 minut – bez reflexní masáže plosek chodidel
90 minut – včetně reflexní masáže plosek chodidel, která může být v případě potřeby nahrazena intenzivnějším rozmasírováním svalů. Zkušená masérka doporučí způsob masáže s ohledem na Vaše aktuální problémy.

Ostatní články v této kategorii

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Čokoládová masáž

Hammam

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto