Indická antistresová masáž hlavy

Open-uri20130831-15450-1ucw38l?1411119327

Nazýváme ji také protimigrénová masáž. Indická antistresová masáž hlavy je tradiční masáž používaná v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje, které je prováděné v sedě. Tuto masáž lze provést v oblečení bez použití oleje.
Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, zbavuje úzkosti a deprese. Má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji. Prokrvuje pokožku a zlepšuje kvalitu vlasů.

Kontraindikace:
Tato masáž není vhodná u osob trpících vysokým krevním tlakem, epilepsií a při onkologických onemocněních.

Doba trvání masáže: 30 minut

V Saunovém ráji tuto jsme tuto masáž vyřadili z nabídky.

Ostatní články v této kategorii

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masáž

Breussova masáž

Čokoládová masáž

Reflexní masáž plosek nohou

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Havajská masáž LOMI-LOMI

Marocká omlazující masáž

Aromatická masáž

Těhotenská masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto