Indická antistresová masáž hlavy

Open-uri20130831-15450-1ucw38l?1411119327

Nazýváme ji také protimigrénová masáž. Indická antistresová masáž hlavy je tradiční masáž používaná v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Indická masáž hlavy je jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje, které je prováděné v sedě. Tuto masáž lze provést v oblečení bez použití oleje.
Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, zbavuje úzkosti a deprese. Má příznivý účinek při bolestech hlavy a očí, uvolňuje napětí v ramenou, krku a šíji. Prokrvuje pokožku a zlepšuje kvalitu vlasů.

Kontraindikace:
Tato masáž není vhodná u osob trpících vysokým krevním tlakem, epilepsií a při onkologických onemocněních.

Doba trvání masáže: 30 minut

V Saunovém ráji tuto jsme tuto masáž vyřadili z nabídky.

Ostatní články v této kategorii

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto