Reflexní masáž plosek nohou

Open-uri20130831-15450-1mxrc0r?1411119334

Reflexologie je druh akupresury soustřeďující se na stlačování specifických bodů na chodidle či ruce. Na chodidle máme tzv. reflexní zóny – jsou to plochy odpovídající jednotlivým ogánům v těle. Stlačováním těchto bodů se pozitivně ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, dochází k úlevě od bolesti, rozproudění energie a navození dobré nálady. Touto metodou můžeme zjistit příčinu řady problémů, jelikož při poruše funkce orgánu dochází ke změne citlivosti či bolestivosti v příslušné oblasti na plosce nohy. Následnou masáži můžeme zjištěné poblémy pozitivně ovlivnit, případně odstranit. Masáž napomáhá k udržení fyzické a duševní rovnováhy.

Kontraindikace:
Reflexologie není vhodná při infekčních a zánětlivých onemocněních, onemocněních kůže, po transplantaci orgánů a po operacích. Dále se nedoporučuje při artritidě, při poruchách činnosti štítné žlázy, při trombózách žil. Nedoporučuje se osobám trpícím vysokým krevním tlakem, cukrovkou, epilepsií a také v těhotenství.

Doba trvání masáže: 45 minut

Ostatní články v této kategorii

NOVINKA: Ájurvédská celotělová masáž ABHYANGA

Manuální lifting obličeje

Anticelulitidová masáž

Čokoládová masáž

Hammam

Masáž proti bolesti zad

Medová masáž

Lymfatické masáže (drenáže)

Čínská tlaková masáž

Rekondiční masážKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto