Saunový ráj v mobilu - NOVĚ

Open-uri20130831-8824-kl0way?1411119343

Nainstalujte si do mobilního telefonu aplikaci Saunový ráj a můžete mít dokonalý přehled a aktuální informace na cestách. Aplikace do mobilního telefonu, pomocí které zjistíte aktuální počet návštěvníků v sauně, si získala poměrně rychle dost uživatelů a velkou oblibu.

Nyní je k dispozici její aktualizace. Nově se na Vašem mobilním telefonu, připadně tabletu, můžete dozvědět volné termíny na masáže a pokud se Vám bude zdát příliš lidí v saunách, můžete namísto saunování zvolit masáž.

Také zjistíte otevírací dobu na celý týden upravenou o případné změny.

Na Google play (android market) najdete aplikaci a nyní její aktualizaci pod názvem “Saunový ráj”. Zdarma si ji můžete nainstalovat a po spuštění uvidíte aktuální návštěvnost saunového ráje, dnešní otevírací dobu a volné termíny na masáž.
Zobrazíte si také telefonní číslo a mapu, budete-li chtít se k nám nechat snadno navigovat.


Aplikace funguje pouze na mobilních telefonech s operačním systémem android.

Doufáme, že Vám pomůže si vybrat vhodnou dobu pro Vaši návštěvu. Budeteli mít nějaké nápady a náměty na vylepšení aplikace, budeme rádi, když nám je sdělíte.

Ostatní články v této kategorii

Kresba ležícího aktuKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto