Dsc_7057

Saunér - saunérka

Hledáme zájemce brigádníka na provozování saunových ceremoniálů v Saunovém ráji. Vhodné jako přivýdělek. Je potřebná dobrá fyzická kondice a chuť zkusit něco nového a zajímavého.

Uchazeče na tuto činnost proškolíme.
Pokud nevíte zcela přesně, co je saunový ceremoniál, navštivte www.zazitkovesaunovani.cz

Pomocná recepční a uklizečka

V tuto chvíli nehledáme pracovní sílu na pozici uklizečka a pomocná recepční.


V případě zájmu o tuto práci v budoucnu pošlete životopis s fotografií na e-mail info@saunovyraj.cz. Pošlete svoje telefonní číslo. Ozveme se Vám v případě potřeby.

Rekondicni

Pracovní pozice - MASÉR(KA)

Hledáme masérku s nástupem od prosince 2019. Pokud máte zájem v Saunovém ráji masírovat, pošlete svůj životopis s fotografií na info@saunovyraj.cz
Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Sany0377

Recepční a obsluhovatel sauny

V současné době nehledáme recepční, ale pokud máte zájem přidat se do našeho týmu eventuelně později, pošlete svůj životopis s fotografií a v případě potřeby se vám ozveme.

Po rozkliknutí tohoto odkazu si můžete přečíst pracovní náplň tohoto místa.Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto