Přijmeme recepční

Přijmene pracovníka na pozici recepční a obsluhovatel sauny. Na zkrácený pracovní úvazek nebo na dohodu o pracovní činosti. Nástup ihned.

V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na e-mail: info@saunovyraj.cz

Po rozkliknutí tohoto odkazu si můžete přečíst pracovní náplň tohoto místa.

Volné pracovní místo - masér/ka

V tuto chvíli nehledáme maséry, ale pokud máte zájem v Saunovém ráji masírovat, pošlete svůj životopis s fotografií na info@saunovyraj.cz
Napište, jaké masáže provádíte, kde masírujete nebo jste masírovali a jak dlouho. Nezapomeňte uvést svoje telefonní číslo.

V případě potřeby se Vám ozveme.

Saunér - saunérka

Hledáme zájemce brigádníka na provozování saunových ceremoniálů v Saunovém ráji. Vhodné jako přivýdělek – předpokládáme 1 den v týdnu navečer.

Uchazeče na tuto činnost proškolíme.
Pokud nevíte zcela přesně, co je saunový ceremoniál, navštivte www.zazitkovesaunovani.czKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto