Volné pracovní místo - masérka

Přijmeme masérku na zkrácený pracovní úvazek – 4 hodiny. Požadujeme zkušenosti s masážemi a certifikáty na více druhů masáží.

Průběžně také vítáme spolupráci s externími masérkami a maséry.

Pokud máte zájem v Saunovém ráji masírovat, pošlete na info@saunovyraj.cz e-mail se svým telefonním číslem. Napište, jaké masáže provádíte, kde masírujete nebo jste masírovali a jak dlouho.

Saunér

Hledáme zájemce brigádníka na provozování saunových ceremoniálů v Saunovém ráji. Vhodné jako přivýdělek – předpokládáme 1 den v týdnu navečer.

Uchazeče na tuto činnost proškolíme.
Pokud nevíte zcela přesně, co je saunový ceremoniál, navštivte www.zazitkovesaunovani.cz

Přijmeme recepční a masérku

Od prosince 2014 přijmeme pracovnici na pozici recepční + obsluhovatel sauny + masér. Jedná se o práci na částečný úvazek podle dohody.
Pracovní náplň: příprava a zprovoznění wellness před provozem, vpouštění zákazníků do sauny a uvolnění při jejich odchodu, obsluha občerstvení zákazníků, úklid a v průběhu dne péče o prádlo (saunovací sarongy) – praní, skládání. Sledování provozu saun a udržování čistoty wellness během provozu. Prodej drobných předmětů z nabídky v recepci.
Masáže – požadujeme zkušenosti s masážemi a certifikáty na více druhů masáží.Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto