Pracovní místo - recepční a obsluhovatel sauny

Na tuto pozici budeme přijímat pracovnici v září 2016. Pokud máte zájem o práci recepční, pošlete mi informace o sobě.
Pracovní náplň: příprava a zprovoznění wellness před provozem, vpouštění zákazníků do sauny a uvolnění při jejich odchodu, obsluha občerstvení zákazníků, úklid recepce a v průběhu dne péče o prádlo (saunovací sarongy) – praní, skládání. Sledování provozu saun a udržování čistoty wellness během provozu. Prodej drobných předmětů z nabídky v recepci, objednávání masáží.

Rozklikněte si článek pro další podrobnosti.

Volné pracovní místo - masérka

Hledáme masérku na zkrácený pracovní poměr.

Pokud máte zájem v Saunovém ráji masírovat jako externí masér nebo na pracovní poměr, pošlete svůj životopis s fotografií na info@saunovyraj.cz
Napište, jaké masáže provádíte, kde masírujete nebo jste masírovali a jak dlouho. Nezapomeňte uvést svoje telefonní číslo.Kudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto