Pracovní pozice - MASÉR(KA)

Rekondicni

Hledáme masérku s nástupem od prosince 2019. Pokud máte zájem v Saunovém ráji masírovat, pošlete svůj životopis s fotografií na info@saunovyraj.cz
Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Napište, jaké masáže provádíte, kde masírujete nebo jste masírovali a jak dlouho. Nezapomeňte uvést svoje telefonní číslo.

Potřebujeme zkušené maséry nebo masérky s profesionálním přístupem a dobrým vnímáním lidského těla.
Nabízíme krásné pracovní prostředí, výborný kolektiv, odpovídající hodnocení.
Je možné pracovat na pracovní poměr, dohodu o pracovní činnosti nebo i externě, pokud máte živnostenský list.

Ostatní články v této kategorii

Recepční a obsluhovatel sauny

Pomocná recepční a uklizečka

Saunér - saunérkaKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto