Pracovní místo - recepční a obsluhovatel sauny

Pracovní náplň recepční + obsluhovatel sauny:

Příprava a zprovoznění wellness před provozem, vpouštění zákazníků do sauny a uvolnění při jejich odchodu, obsluha občerstvení zákazníků, úklid a v průběhu dne péče o prádlo (saunovací sarongy) – praní a skládání. Sledování provozu saun a udržování čistoty wellness během provozu. Prodej drobných předmětů z nabídky v recepci, objednávání masáží.

Požadujeme loajálního šikovného a pracovitého pracovníka se smyslem pro estetiku. Důležité je příjemné vystupování a jednání se zákazníky, ochota, obchodní talent, znalost základní obsluhy PC a šikovnost při servírování a obsluze občerstvení.

Nutná je znalost a obliba saunování.
Upozorňuji, že pracujeme 365 dní v roce a pracovní doba je zhruba 9.00 – 22.00 hod. Směny se střídaji – dopolední a odpolední.

V případě zájmu pošlete životopis s fotografií na e-mail info@saunovyraj.cz. Pošlete svoje telefonní číslo. Budeme Vás kontaktovat telefonicky.

Ostatní články v této kategorii

Přijmeme recepční

Saunér - saunérka

Pracovní pozice - MASÉRKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto