Pomocná recepční a uklizečka


Pracovní náplň:
úklid, praní, sušení prádla, skládání prádla, servírování občerstvení, doplňování svíček, kontrola saun a bazénů, zavádění nových hostů do wellness, obsluha privátní vířivky

Požadujeme pracovitou a pečlivou nekuřačku. Je nutný dobrý zdravotní stav.

V případě zájmu pošlete e-mail s životopisem a fotografií na e-mail info@saunovyraj.cz. Pošlete svoje telefonní číslo, budu Vás kontaktovat telefonicky.

Ostatní články v této kategorii

Recepční a obsluhovatel sauny

Pracovní pozice - MASÉR(KA)

Saunér - saunérkaKudy se k nám dostanete?

Hradec Králové

Hradec_kralove_znak

Od Hradce Králové jsme vzdáleni pouze 20km. Jeďte po silnici E442 směrem na Brno. Na novém obchvatu Holic sjeďte 3. výjezdem (doleva) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Hradec Králové

Pardubice

Pardubice_znak

Od Pardubic jsme vzdáleni pouze 18km. Jeďte po silnici 36 směrem na Sezemice, Holice. Na novém obchvatu Holic sjeďte 2. výjezdem(rovně) z kruhového objezdu do Holic. Po cca 800m přijedete na křižovatku s hlavní silnicí. Pokračujte rovně na hlavní(mírně vpravo) a po 150m nalevo před železničním přejezdem dojedete do cíle.


Pardubice

Vysoké mýto

Vysoke_myto_znak

Od Vysokého Mýta jsme vzdáleni pouze 17km. Jeďte po silnici E442 směrem na Hradec Králové. Za Ostřetínem odbočte na prvním ukazateli na Holice. Saunový ráj se nachazí cca 200m od začátku obce hned za vlakovým přejezdem na pravé straně.


Vysoké mýto